.... inzerce pro všechny
 

dle dohody

Advokátní koncipient/ka

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Hlavní město Praha
  • Ulice: Anděl
  • Město: Praha 5
  • Telefon: 257311186
  • Vloženo 25.7.2022 12:08
  • Vyprší: 64 dnů, 17 hodin

Popis

AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Premium Wordpress Themes
Referenční číslo inzerátu: 73762de794e68f4a

Bez označení

35 zhlédnutí, 2 dnes

  

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

Ostatní položky vložené uživatelem sekretariat@ak-serak.cz

  • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky sekretariat@ak-serak.cz »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes