.... inzerce pro všechny

dohodou

Koordinátor/ka v personální agentuře

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Celá ČR
  • Telefon: 733221086
  • Vloženo 21.8.2019 12:37
  • Vyprší: 61 dnů, 9 hodin

Popis

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici koordinátor/ka, praxe na obdobné pozici je vítaná, ale ne nutná (zaškolíme).

Náplň práce:
- zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů: Hradec Králové nebo Plzeň
- komunikace se směnovými mistry a personálními pracovišti, flexibilní zajištění požadavků klienta,
- kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy,
- servisní služby pro zaměstnance.

Požadujeme:
- min. ukončené SŠ vzdělání,
- ochotu cestovat,
- řidičské oprávnění sk. B,
- schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce,
- odolnost vůči stresu,
- samostatnost, kreativitu.

Nabízíme:
- práci v profesionálním týmu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- služební vozidlo, notebook, telefon,
- možnost seberealizace.

Nástup možný: dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: info@propersona.sk nebo nás přímo kontaktujte na t.č. 733 221 086. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.

Referenční číslo inzerátu: 1445d5d2ccb3bfd5

Bez označení

16 zhlédnutí, 1 dnes

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

Ostatní položky vložené uživatelem propersonasnv

  • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky propersonasnv »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes