.... inzerce pro všechny
 

95 Kč/ hod.

Montážní dělník v automobilovém průmyslu, práce vhodná pro ženy

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Olomoucký kraj
  • Telefon: 727 974 848
  • Vloženo 8.4.2019 10:31
  • Vyprší: 17 dnů, 18 hodin

Popis

Co nabízíme?
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci v čistém a moderním prostředí na HPP nebo DPČ. Práce je vhodná pro absolventy a ženy. Základní nástupní mzda je 95 Kč/hod., s příplatky za práci přesčas a odměnu za práci v noci. Nabízíme benefity – docházkový bonus až 1500 Kč každý měsíc a bezplatný svoz do práce z Olomouce a zpět. Nástup je možný IHNED. Nabízíme činnost v čistém a moderním pracovní prostředí, stabilní zázemí prosperující firmy, zaškolení a perspektiva dalšího vzdělávání, možnost dalšího kariérního postupu.

Co požadujeme?
Minimálně základní vzdělání, praxe v plastikářské výrobě je výhodou ne podmínkou, ochota pracovat ve třísměnném provozu, pracovitost a manuální zručnost, trestní bezúhonnost a dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav – bez alergie na lepidla.

Jaká je pracovní náplň?
Jedná se o montážní práce v automobilovém průmyslu, kompletace plastových dílů, potahování plastových dílů kůží a potisk plastových dílů.

Mám zájem, co dál?
Životopisy zasílejte na pazdera@123-prace.cz. Více informací na bezplatné lince 800 123 333, e-mailu nebo na tel. 727 974 848.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Referenční číslo inzerátu: 3555cab14d357a33

Bez označení

41 zhlédnutí, 1 dnes

  

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

Ostatní položky vložené uživatelem 123-prace.cz

Nejnovější uvedené položky 123-prace.cz »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes