.... inzerce pro všechny
 

890 Kč

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

 • Typ inzerátu: NABÍDKA
 • Kraj: Jihočeský kraj
 • Ulice: Školní 8
 • Město: České Budějovice
 • PSČ: 37010
 • Telefon: 721589838
 • Zde mohl být odkaz na Váš web.
  Aktivujete ho TOPOVÁNÍM.
 • Vloženo 13.11.2023 13:47
 • Vyprší: 74 dnů, 19 hodin
50d1d9b32654d189c44c0200
pokoj- Minor6pokoj- Minor7 - kopiepokoj- Minor8pokoj- Minor9pokoj-Minor22-minor_059snídaně 1

Popis

Penzion České Budějovice, je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a perfektní čistotě, včetně stále upravené zahrady. Ubytování je situováno v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v prostorných pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.

Levné ubytování České Budějovice nabízí pobyt v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v prostorných pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a potřebným nádobím.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí si vás dovoluje pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány kvalitní chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.

Ubytování v soukromí České Budějovice důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid a za nejlepší ceny nabízí příjemné ubytovací služby jako kvalitní levné penziony.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice je vhodné pro každého, kdo ve městě hledá kvalitní pobyt za přijatelnou cenu.
Ubytování České Budějovice se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice lze využít pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny.

Apartmány České Budějovice nabízí hostům kromě příjemného ubytování také mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Hotel České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Penziony České Budějovice doporučují hostům během dovolené prohlídku historického centra města nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.

Ubytování nabízí za přijatelnou cenu komfortní ubytovací služby jako hotely České Budějovice.

Levný penzion České Budějovice najdete nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Premium Wordpress Themes
Referenční číslo inzerátu: 17365521a3b2df9f

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

 • Vloženo: 28138601
 • Registrován od 11.7.2017

Ostatní položky vložené uživatelem 28138601

 • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky 28138601 »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes