.... inzerce pro všechny
 

Dohodou

Prace vseho druhu

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Telefon: 733750746
  • Vloženo 17.1.2020 11:12
  • Vyprší: 49 dnů, 2 hodin

Popis

Dobrý den, pokud Vám chybí čas, nebo si netroufáte, neváhejte mě kontaktovat. Provádím různé práce a to od domácích prací,úklidových, přes zahrady, bazény, sauny, výkopové práce či drobné zednické práce, údržba zahradní techniky, kol, elektro kol apod. V krátkosti pár příkladů: drobné instalatérské práce, skládání nábytku, věšeni polic, garnyže, skříněk. Řezání, štípaní a úklid dřeva, prořezávky, sečení travnatých ploch a zahrad, odvoz biologického odpadu, bazény odzimuji, zazimuji, vyčistím, případně stavby menších. Výkopové práce, ploty, podlahy, opravy obkladů, možnost pomoci se stěhováním, vyklízení objektů a spoustu dalšího. Vše na domluvě. Možnost nezávazné kalkulace. Jezdím středočeský kraj, ale možno i jinde v ČR.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Referenční číslo inzerátu: 5695e2187bc08ce4

25 zhlédnutí, 1 dnes

  

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

Ostatní položky vložené uživatelem johnyboy2323

  • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky johnyboy2323 »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes