.... inzerce pro všechny
 

8 532 110 Kč

Prodám prostorný rodinný dům Pardubice – Trnová

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Pardubický kraj
  • Město: Pardubice
  • Telefon: 737732188
  • Vloženo 14.9.2021 15:41
  • Vyprší: 76 dnů, 20 hodin
dum-1
dum-4dum-5okoli-dum-1okoli-dum-pce-8okoli-dum-pce-9

Popis

VÝJIMEČNÁ NABÍDKA! Kvalitní cihlová stavba, lukrativní poloha a perfektní dostupnost.

Prodávám prostorný rodinný dům s rovinatým pozemkem v poklidné městké části Pardubic – Trnové. Dům je samostatně stojící, situovaný na východ-jih a svítí-li sluníčko, interiér je celý den osvětlen příjemně měkkým teplým světlem. Půdorysné rozměry domu jsou 9,5 x 10,4 m, je celý podsklepen. Střecha je rovná, kryta asfaltovanou lepenkou, okna dřevěná zdvojená. Stropní konstrukce provedena položením povalu, schody z přízemí do 1. patra jsou železobetonové, schody do suterénu jsou betonové.
V suterénu o ploše cca 85m2 jsou technické místnosti – prostorná dílna, garáž, kotelna a prádelna. Dispozice přízemí jsou 3+1, prostorná předsíň, koupelna, WC a spíž. Dispozice 1. patra jsou 3+kk (k dispozici je nová nepoužitá kuchyňská linka), prostorná předsíň, koupelna s WC a původní malá kuchyňka. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a ústřední vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Celková plocha pozemku je 799 m2. Udržovaná zahrada o ploše 568 m2 je osázena ovocnými stromy.
V blízkosti domu je malý parčík a zastávka MHD linky č. 3, 33, 7, 11, 17. Nedaleká silnice I/37 spojuje Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a další. V dosahu 100-200m se nachází restaurace KFC a rozsáhlé nákupní centrum s obchody Albert, Baumax, dm drogerie, Lidl, Decathlon. Další nákupní centrum Globus a Baumarkt jsou v dosahu 500m.
Lze využít jako plnohodnotný dvougenerační dům pro poklidný a pohodlný rodinný život.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Premium Wordpress Themes
Referenční číslo inzerátu: 1926140b3e85c1dd

Bez označení

21 zhlédnutí, 2 dnes

  

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

  • Vloženo: dsdasd1
  • Registrován od 14.9.2021

Ostatní položky vložené uživatelem dsdasd1

  • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky dsdasd1 »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes