.... inzerce pro všechny
 

99 Kč

Živá hudba na svatbu, oslavu, ples, zábavu, Silvestra

  • Typ inzerátu: NABÍDKA
  • Kraj: Celá ČR
  • Telefon: 603863521
  • Zde mohl být odkaz na Váš web.
    Aktivujete ho TOPOVÁNÍM.
  • Vloženo 13.5.2018 18:19
  • Vyprší: 77 dnů, 12 hodin
01
02030405060708

Popis

DYNAMIC je kapela, která pro Vás zajistí prvotřídní profesionální hudební produkci na svatbách, oslavách, plesech, tanečních zábavách, firemních večírcích a dalších různých kulturních a společenských akcích. Náš repertoár zahrnuje široké spektrum českých i zahraničních skladeb a výběr písní tak vždy podřídíme složení posluchačů, abychom v rámci možností co nejvíce vyhověli jejich přáním a požadavkům. Jsme flexibilní a schopni zahrát již od malých privátních akcí až po velké reprezentační plesy. Disponujeme kvalitní zvukovou aparaturou doplněnou několika světelnými efekty a působíme po celé České republice. 100% spolehlivost, zodpovědný přístup a radost z dobře odehrané akce, to vše je pro nás samozřejmostí.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Referenční číslo inzerátu: 7185af872f85347b

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

  • Vloženo: dynamic
  • Registrován od 13.8.2014

Ostatní položky vložené uživatelem dynamic

Nejnovější uvedené položky dynamic »
Premium Wordpress Themes