.... inzerce pro všechny

O Profi Bazaru

ProfiBazar.czOnline inzertní portál s již 4 letou historií,  s původní databází čítající více jak 100.000 inzerátů. Po delší vynucené odstávce, kterou si vyžádaly rozsáhlé úpravy a zejména nutné zabezpečení webu pokračujeme nyní v novém designu s řadou uživatelských vylepšení. Přehledně řazené kategorie inzerce, funkce vyhledávání, možnost zvýhodnění inzerce, snadná správa vložených inzerátů. Věříme, že si portál ProfiBazar.cz v krátkém čase opět získá předchozí přízeň inzerentů a bude tak moci pro Vás zprostředkovat tisíce úspěšných obchodů tak jak tomu bylo v předchozích letech.. Profibazar.cz je dceřiným inzertním portálem Free-inzerce.cz.

Portál ProfiBazar.cz nabízí možnost vložení Vaší inzerce zcela zdarma za předpokladu dodržení určitých pravidel, které se dozvíte zde

Zvýhodněná inzerce:

Chcete-li, aby Váš inzerát vidělo ještě více lidí, můžete jej „topovat“. Topováním posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii, čímž výrazně zvýšíte pravděpodobnost prodeje, poptávky nebo kontaktu. První topování je na celý týden (7 dní), každé další o jeden den méně. Dále můžete také využít funkce „přednostní vyhledávání“, barevné „zvýraznění inzerátu“ nebo „zobrazení www odkazu“ v inzerátu.

Upozornění:

Provozovatel tohoto webu není v žádném případě zodpovědný za kvalitu, obsah, proplacení nebo zdroj inzerátu. Za text a obrázky zodpovídá uživatel. V případě, že bude inzerát obsahovat nevhodný obsah, je administrátor oprávněn tento příspěvek editovat nebo smazat. Více viz. Pravidla a podmínky  ProfiBazar.cz a Nápověda.

Odeslat dotaz

Premium Wordpress Themes