.... inzerce pro všechny
 

890 Kč

Ubytování České Budějovice – Levný penzion

 • Typ inzerátu: NABÍDKA
 • Kraj: Jihočeský kraj
 • Ulice: Školní 8
 • Město: České Budějovice
 • PSČ: 37010
 • Telefon: 721589838
 • Zde mohl být odkaz na Váš web.
  Aktivujete ho TOPOVÁNÍM.
 • Vloženo 22.1.2024 10:08
 • Vyprší: 7 dnů, 16 hodin

Popis

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro jednotlivce, páry, nebo skupiny, seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi a dovolenou v Jižních Čechách.

Levný penzion České Budějovice, nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby. Budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Prostorné pokoje i apartmány České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím, rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém penzionu.
Penzion České Budějovice připravuje chutné snídaně, které si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám umožní parkování vozidel na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Ubytování v soukromí České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, obchodní zóny, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Dlouhodobé ubytování České Budějovice vhodné pro firemní pracovní skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních cestách.
Levné ubytování České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Rodinný penzion České Budějovice najdete v Jižních Čechách, v oblasti, která patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí.

Ubytování je výhodné pro veškeré turisty, neboť České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty a milovníky historie i kultury.

Levné ubytování v Českých Budějovicích na jednu i více nocí nabízí kvalitní pobyt za nejlepší a pro každého dostupné ceny.

Topovat inzerát
50 Kč

Topováním inzerátu posunete svůj inzerát na první pozici v dané kategorii. První topování je na 7 dní, každé další o jeden den méně, 7 a další je na 1 den.

Zvýraznění inzerátu
30 Kč

Zvýrazněním inzerátu získáte jednorázově atraktivní podbarvení Vaší inzerce. Toto podbarvení platí až do doby zániku nebo smazání inzerátu.

Přednostní vyhledávání
20 Kč

Zajistěte si první místo ve vyhledávání na relevantní klíčová slova, která obsahuje Váš příspěvek. Poplatek za přednostní vyhledávání je jednorázový.

Aktivace WWW odkazu u Vašeho inzerátu (komerční inzerát)
20 Kč

Tímto TOPem aktivujete zobrazení Vaší webové stránky u Vašeho inzerátu. Veškeré odkazy umístěné mimo pole Vaše webová stránka budou smazány.


Premium Wordpress Themes
Referenční číslo inzerátu: 77865ae2f5b7f3c4

Požadujete-li více informací o této inzerci, vyplňte níže uvedený formulář.

Informace o vložiteli inzerátu

Ostatní položky vložené uživatelem vladislavasrbova

 • Žádné další inzeráty od tohoto autora nenalezeny.
Nejnovější uvedené položky vladislavasrbova »

Top List

TOPlist
Premium Wordpress Themes